
Авдіївка Донецької області засіяна трупами окупантів, які її штурмували. Військово-політичне керівництво Росії вирішило не вивозити трупи, аби "не лякати" громадян РФ. Про це у своєму Telegram-каналі написав російський опозиціонер Олександр Невзоров, передають Патріоти України.
"У орків, мабуть, "осінь". Вони намагаються рахувати своїх "курчат" на околицях Авдіївки. Затишного містечка більше нема. Є просочені кров'ю руїни, не придатні ні для "розташування, ні для складів. Усюди російські трупи. У руїнах блукають "мобіки" та зеки. У пошуках курева та заначок вони потрошать своїх мертвих товаришів. Трупи з-під Авдіївки вирішено не вивозити, щоб не лякати Ростовські морги", - йдеться у його повідомленні.
Як він пояснив, російське командування добре усвідомлює втрати під час взяття Авдіївки, а тому, щоб не налякати новомобілізованих, наказали залишити трупи окупантів. "Складати трупи у штабелі на полігонах непедагогічно. Новобранці, оцінивши висоту цих штабелів, легко розгадають і свою долю. Тому тіло вирішено залишити "на весну". Розрахунок на те, що навесні вони і самі якось змішаються з іншим брудом цієї війни", - вважає опозиціонер.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...