Три знаки Зодіаку володіють даром передбачення: Астрологи заявиди, що рік Бика перевірить їх на міцність

Раніше астрологи розповіли, хто з представників зодіакального кола має магічний дар, тепер же вони назвали три знаки Зодіаку, які здатні передбачити майбутнє, передають Патріоти України.

Рак

Представники знака тонко відчувають світ, що надає їм загадковості в очах оточуючих. При цьому їх дар не поширюється на меркантильні питання. Сфера "компетенції" Рака-провидця - почуття, бажання і думки тих, хто йому дорогий або корисний.

2021 рік може вимагати від представників знака сміливості і рішучості. Іноді, заради близьких, їм доведеться поступатися своїми інтересами. У відносинах зірки радять бути вкрай дбайливими до партнера.

Терези

Енергетичний потік, властивий Терезам, допомагає їм налаштовуватися на хвилю прийдешніх подій. Аналітичний розум дає їм можливість чітко розшифровувати відчуття. Вони здатні вразити оточуючих точним прогнозом на майбутнє.

У рік Бика Терезам необхідно навчитися відпускати неприємності і більше звертати увагу на свої перемоги. Весь рік буде відзначений потужним припливом творчої енергії. Терези нарешті зможуть зайнятися справою, до якої давно вже лежить душа, але не вистачало часу. Велику роль буде грати підтримка коханої людини.

Риби

Риби - один з найбільш містичних знаків зодіакального спектра. Ці люди наділені найпотужнішою інтуїцією і сильною емпатією. Вони здатні як передбачати події, так і проникати в потаємні почуття людей. Однак щоб усвідомити власні передчуття, представникам знака потрібно попрацювати.

2021 рік - час розвитку для Риб, при чому інтуїція буде відігравати важливу роль. Дуже важливо правильно витлумачити знаки долі, якщо у них вийде, вони досягнуть нових вершин. Весь рік представники знака розвиватимуть свою духовність і внутрішній світ. Це подарує їм нові цікаві знайомства.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Щасливчиків лише троє! Ці знаки Зодіаку накриє удачею в останні дні зими

четвер, 25 лютий 2021, 23:55

Гороскоп на останній лютневий тиждень з 22 по 28 лютого 2021 розповість про щасливчиків, яким зірки готують величезні шанси схопити удачу за хвіст в останні дні зими. Астрологи дали поради цим представникам зодіакального кола, як вичавити максимум з ць...

Російсько-українська війна: "Чекають наказу Пушиліна" - Басурін заявив про готовність терористів почати наступ на Донбасі

четвер, 25 лютий 2021, 21:49

Крім того, терорист розкритикував рішення української влади, яка дозволила передовим підрозділам відкривати вогонь у відповідь по позиціях російських найманців в разі загрози для цивільного населення і солдатів. За словами терориста, обстріли нібито ін...