Трибунал для Путіна: Піонтковський розповів, як планують зловити військових злочинців РФ

Путінські поплічники намагатимуться уникнути відповідальності за військові злочини. Міжнародне співтовариство вже приступило до розробки механізму для трибуналу над російськими військовими злочинцями, зазначають Патріоти України.

"У Берліні пройшла зустріч міністрів юстиції "Великої вісімки", що має безпосереднє відношення до питання про настрої в Кремлі. Ця зустріч з створена для обговорення практичної площини створення міжнародного трибуналу над головними російськими військовими злочинцями. На зустріч запрошений обвинувач Міжнародного кримінального суду. Він якраз був нещодавно кілька разів у Києві. Там принцип такий, що Міжнародний кримінальний суд буде займатися рядовими злочинцями, сотнями тих злочинів, які скоєні в Бучі, Ізюмі, Херсоні та інших містах", - розповів політолог і публіцист Андрій Піонтковський.

За його словами, буде створено спеціальний трибунал над головними злочинцями - над військово-політичним керівництвом Росії. "Міністр юстиції Німеччини, відповідаючи на питання про те, як військових злочинців доставлять на лаву підсудних, повідомив, що вони будуть заарештовані, якщо виявляться за межами Росії або після поразки Москви вони будуть видані за умовами мирної угоди", - пояснив експерт.

При цьому він вказав, що питання про перемогу України і поразку Росії вже не розглядається, а розглядаються технічні деталі віддання суду злочинців. "Російським військовим злочинцям буде простіше відповзти від трибуналу без Путіна, потім що він в цьому плані вже безнадійний. У решти буде можливість сказати, що вони прибрали Путіна, що вони зробили величезну послугу всьому людству і будуть просити піти їм на зустріч і надати м'які умови капітуляції. Вже починається гонка павуків за звільнення від відповідальності", - підсумував Піонтковський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бійці ССО зірвали атаку російських морпіхів на Вугледар. Знищили танк та захопили в полон елітних окупантів

неділя, 5 лютий 2023, 9:44

В районі Вугледару воїни ССО України знищили російську техніку і взяли двох полонених. Операцію проводили у взаємодії з бійцями 72-ї окремої механізованої бригади. . Засідку влаштували на шляху висування танкового підрозділу окупантів - сумнозвісної 1...

Росіяни видихаються, ЗСУ можуть готувати контрнаступ біля Вугледара - ISW

неділя, 5 лютий 2023, 6:47

Наступ росіян під Донецьком сповільнився, а ЗСУ можуть готувати локалізований контрнаступ навколо Вугледара. Про це пише у свіжому звіті Інститут вивчення війни (ISW). Російські джерела повідомили, що 4 лютого російські війська здійснили обмежені насту...