"Це була помилка": Аліна Гросу натякнула на розрив з росіянином Полянським

Вже давно навколо української співачки Аліни Гросу і російського актора Романа Полянського ходять чутки про розставання. Однак довгий час вони не давали жодних офіційних коментарів, зазначають Патріоти України.

Зараз же Аліна вирішила відповісти на питання, що цікавить підписників. В інста-сторіз вона написала, що поки не хоче коментувати свої стосунки з Полянським і додала: "Думаю, що це було моєю помилкою - показувати своє особисте життя". Хоч прямо на питання знаменитість і не відповіла, зате пообіцяла розповісти подробиці пізніше.

Стосунки Аліни Гросу та Романа Полянського

Про їхній роман стало відомо у 2021 році. Аліна розповідала, що Роман підтримав її після розлучення з чоловіком. Він знімався в її кліпах, тоді між ними і виникла та сама іскра.

Однак після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Роман "зник" з блогу Гросу, хоча раніше часто там з'являвся. Шанувальники запідозрили, що він повернувся на свою батьківщину - Росію, в той час як співачка стала волонтером і однозначно підтримала Україну.

Крім того, нещодавно Гросу випустила пісню "Самотня зима", в якій натякнула на розставання з коханим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...