
Партія «Наша Україна», заснована у 2005 році учасниками однойменного блоку, не розвинула політичну систему країни, а лише вдарила по ній. Таку думку висловив народний депутат багатьох скликань Роман Безсмертний, передають Патріоти України.
Політик вважає помилкою згоду на очолювання штабу «Нашої України», бо така партія, на його думку була не потрібна в принципі. «Почнемо з того, що на той момент існували класичні партії з класичною ідеологією. Такі, як Українська республіканська партія, Народно-демократична партія, Ліберальна партія, Народний рух України… Вони охоплювали весь ідеологічний спектр. А «Наша Україна», по суті, знищила ці партії – допомогла їм «загубитися». План створити одну велику партію не розвинув політичну систему, а лише вдарив по ній», – наголосив Безсмертний.
Екснардеп розповів, що наполягав на тому, щоб чинні на той момент партії, які довели свою життєздатність, розвивалися й надалі. «До мене не дослухалися, і рішення було прийняте інше. Та я розумів, що «Наша Україна» – це тимчасова річ, яка не зможе довго існувати. Передусім тому, що там був зібраний конгломерат людей, які важко уміщалися за одним ідеологічним столом. Тож зрозуміло, які могли бути перспективи», – підсумував співрозмовник.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...