
Актор та військовий Данііл Мірешкін розкритикував реаліті-шоу "Холостяк". Чоловік зізнався, що йому не подобається такий контент. Мірешкін сказав, що для нього "Холостяк" – це "вульгарність". Про це актор заявив в інтерв'ю, яке вийшло на ютуб-каналі "Характер", передають Патріоти України.
Данііл Мірешкін хотів би, щоб проєкт "Холостяк" зник з українського медіапростору. "Мене дратує, що наші творці, які відповідають за медіаконтент, чомусь ставляться до глядача, як до д*біла. Нам треба почати поважати глядачів і спілкуватися з ними як з українцями, які зараз воюють, стійкі, донатять, тобто як зі свідомими людьми", – сказав актор.
Мірешкін зазначив, що контент впливає на суспільство, тож його потрібно покращувати, аби люди ставали більш свідомими. "Для мене цей проєкт – це деграданський продукт, який не приносить користі нашій державі. А зараз це впливає, від цього залежить наша безпека, майбутнє покоління. Ми від цього залежимо", – додав Данііл.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...