"Це як пересісти на Porsche": Українські військові - про заміну радянських танків на Leopard 2 і Abrams

"Як пересісти на Porsche": військові про зміну ЗСУ радянських танків на Leopard 2 і Abrams / фото wikimedia.orgУкраїна очікує поставок близько сотні танків західного виробництва Leopard 2 і Challenger 2, а також понад 30 американських Abrams. Більш сучасні західні танки замінять радянські моделі, на яких українські захисники воювали торік. Перспективу змінити застарілу техніку військові порівнюють зі зміною автомобіля. Про це йдеться в матеріалі Financial Times, передають Патріоти України.

"Це ніби у тебе була машина 1950-х років, а потім ти сів у Porsche", – коментує інструктор ЗСУ. Наступного місяця українським захисникам доведеться зіткнутися зі значним посиленням тренувань – у зв'язку з навчанням з використання німецьких танків Leopard 2, які сильно відрізняються від звичних для них радянських. Буде потрібна і тактична підготовка – танкам необхідно інтегруватися з піхотою, артилерією, системами ППО і РЕБ (так званий загальновійськовий маневр).

Аналітики зауважубть, що танки, об'єднані з артилерією і піхотою, матимуть життєво важливе значення для будь-якої української наступальної або оборонної операції в майбутньому. Водночас наголошують, що не варто робити поспішних висновків, що "танки самі по собі виграють цю війну".

"Але це важливий внесок, і вони дадуть Україні більше шансів на успіх у 2023 і 2024 роках", – акцентує Роб Лі, старший науковий співробітник дослідницького інституту зовнішньої політики,

Як очікується, Україна отримає два дивізіони Leopard 2 від таких країн як Німеччина, Польща, Іспанія та інших. Перші 40 Leopard 2 очікується приблизно за три місяці. Раніше цього місяця перші українські військові прибули до Німеччини для тренувань на бронетранспортері Marder, навчання незабаром стартують на полігоні в Мюнстері, Нижня Саксонія. Навчання з танками Leopard, як анонсував міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, розпочнеться трохи пізніше. Також в цьому місяці США почали загальновійськові тренування для українців на полігоні в Баварії. Згодом почнуть підключати і американські танки Abrams. Вони в Україні з'являться нескоро. Їх розгортання займе не менш як декілька місяців, а на навчання танкового екіпажу, як випливає з даних Міжнародного інституту стратегічних досліджень, буде потрібно не менше п'яти-шести тижнів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

неділя, 24 вересень 2023, 17:48

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним ...

"Мене закрили в КПЗ і я думав, що далі": Зірка "Скаженого весілля" пригадав, як займався криміналом у 90-ті

неділя, 24 вересень 2023, 16:52

"Мій старший брат забороняв мені цим займатися. Він казав: "Хай це буде тільки на мені, а ти маєш вчитися". 90-ті роки - складні роки. Братові було вже 23 роки, він їздив за кордон, і вони займалися різними поганими справами - займалися автоугоном. Він...