
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо приїхав на парад перемоги до Москви, бо має проблеми з проросійськими депутатами у своїй коаліції. Про це розповів журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.
"Роберт Фіцо приїхав до Москви, тому що в нього коаліція тримається на чесному слові. Тому, що проблемні депутати його коаліції - саме проросійські депутати. Коли він їде до Москви - це не, тому що він нам хоче показати чи Європі якийсь жест поваги до Путіна, він хоче цим депутатам показати : "Подивіться, я з самим Путіними розмовляю, хто ви такі. Як ви можете залишати коаліцію, коли зі мною розмовляє Путін", - сказав він.
"Ідіотизм ситуації, що Фіцо зустрічається з Путіним в Москві, щоб показати, який він проросійський, щоб утримати владу в Словаччині. А у Львові його міністр закордонних справ підписує спільне європейське рішення щодо трибунал над Путіним. Я б на місці Путіна запитав у Фіцо: Роберт, ти приїхав сюди мене судити чи зі мною дружити? Але оце така словацька зовнішня політика", - вважає Портников.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...