
Російські окупанти у понеділок, 8 липня, завдали масованих ударів по Києву. Загарбники запустили крилаті Х-101 і “Кинджали”. Міський голова Віталій Кличко повідомив про падіння уламків ракет у Дніпровському і Соломʼянському районах. А також – про вибухи у Голосіївському та Шевченківському районах. Щонайменше одна з ракет впала в районі метро “Лук’янівська”. Будівля навпроти входу до станції сильно пошкоджена. Крім того, ракета понівечила один із корпусів лікарні “Охматдит”. Дату та цілі ворог обрав невипадково. Про це детально розповів політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов.
00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова
00:04 Російські окупанти обстріляли Україну
00:37 Якими засобами били росіяни?
00:55 Дата та цілі – невипадкові
02:24 Росіяни вдарили по медичних установах України
04:37 Чого хоче добитися Путін?
06:58 РФ дала сигнал країнам Заходу
08:35 Якою має бути реакція світу?
11:33 Росія сама собі підписала вирок
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...