"Це початок кінця... Путін як політична фігура цього вже не переживе": Арестович міркує, чим обернеться бунт Алли Пугачової проти режиму Х*йла

Російська співачка Алла Пугачова для росіян є уособленням омріяними мини Радянського Союзу. Тому бунтівна заява артистки, котра має таке велике значення для росіян, фактично підриває легітимність режиму російського диктатора Володимира Путіна. Таку думку висловив радник офісу президента України Олексій Арестович на своїй сторінці у Facebook.

Арестович наголосив, що нещодавня заява Пугачової – це «СРСР проти Росії».

«Це частина самоідентифікації тих, хто підтримував головну мету війни, оголошеної Путіним, – відновлення СРСР, тобто. Російського населення віком 40+. Пугачова – це центр тяжіння дуже сірої країни під назвою «пізній СРСР», self-made персона, головна, архетипова, підсвічена всіма променями, яка зібрала всю увагу тих, хто теж хотів бути Особистістю, але йому не вдавалося.

Це – акумуляція почуттів, надій, сподівань, кохання, мрій десятків мільйонів людей, чия колективна кілька десятків років медитація зійшлася у ній, як у фокусі. Чиїм колективним голосом вона говорила. Це – десятки мільйонів душ, піднятих її піснями (хоча б і на хвилини) до дуже високого рівня почуттів. Це – вчитель поколінь – у країні, де відчувати відучували. Це – головна антитеза радянської системи і – головна теза того, що доброго вклали в те похмуре, душне, сіре суспільство люди», – написав Арестович.

Радник президентського офісу зазначив, що Пугачова – це людина-епоха. Він зазначив, що артистка добилася симпатії системи, яка «в теорії мала її розчавити».

«Ця війна добиває СРСР, який насправді благополучно дожив до 24 лютого. Невипадково помер Горбачов – але це ще був кінець епохи, просто ознака», – зазначається у дописі.

Арестович назвав низку наслідків, які потягне за собою бунт Пугачової для путінської системи:

  • підрив легітимності провідної міфології путінського режиму;
  • підрив головного наративу, що обґрунтовує цю війну;
  • вибух у середині самоідентифікації громадян, які становлять основу легітимізації путінського режиму;
  • початок кінця цього режиму.

«Від Путіна ніхто з росіян не чекав на самостійність. Від Путіна росіяни хотіли лише одного – відновлення Союзу. І ось Союз його ж і прокляв. Щоб не сталося потім із Аллою Борисівною, Путін, як політична фігура цього вже не переживе, Пугачова зняла з нього санкцію. Ось що таке – Алла Борисівна та її заява», – заявив Арестович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські війська почали штурм Вугледару. В бій кинуто найкращі, елітні частини. Однак помирати як м'ясо Вагнера вони не хочуть

п’ятниця, 27 січень 2023, 1:00

Битва за Вугледар може визначити увесь хід воєнної компанії 2023-го року на півдні України. "Вугледар для РФ має ключове значення, це стратегічно важливий пункт комунікацій на півдні Донбасу, рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на Кр...

"Ворог хоче буквально стерти столицю України в порох": Таролог попередила киян про велику небезпеку

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:37

Російські терористи не хочуть залишити в спокої столицю України і готуються випустити по Києву безліч ракет. Про такий моторошний результат розкладу на картах Таро розповіла експертка у сфері езотерики Яна Тимощук, передають Патріоти України. "Летітиму...