"Це п*здець. Вибачте, інших слів немає. Міністр оборони Таран звинувачує МВФ у тому, що МВФ недодає кошти на оздоровлення бійців. МВФ! Недодає!" - блогер (відео)

Начальник Генштабу, вочевидь, вирішив, що Таран переплутав МВФ з Мінфіном і виправив його.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

"Це пиздець. Це пиздець.

Вибачте, інших слів немає.
Сьогоднішня прес-конференція Міністра оборони та Начальника Генерального штабу. Міністр оборони Таран звинувачує МВФ у тому, що МВФ недодає кошти на оздоровлення бійців. МВФ! Недодає! Кошти! На оздоровлення! Бійців! ЗСУ!
Хомчак, вочовидь, вирішив, що Таран переплутав МВФ з Мінфіном і виправив його. Таран подякував...
І ЩЕ РАЗ СКАЗАВ, ЩО ВИННИЙ МВФ!
Це якийсь неймовірний скандал. Це щось за рамками добра та зла. Це просто жесть.
Я не можу знайти цьому пояснень. Або в нас Міністр оборони не здатний розрізнити МВФ та КМУ, МВФ та ВМФ, МВФ та BMW, BMW та BLM, і такий міністр має йти на пенсію, або він дійсно звинувачує у всьому МВФ, як Володимир Зеленський у серіалі «Слуга народу».
Це просто треш."
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Дональда Фредовича великі проблеми: Трамп уже не може собі дозволити жити в Нью-Йорку

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:48

Розслідування в Нью-Йорку перейшло в активну фазу і тепер нічого хорошого воно Трампу не несе. "В информационной политике, а особенно – пропаганде, хорошо известен принцип сужения внимания по какой-то конкретной теме. Например, в РФ обсуждается вопрос ...

Любителі поганять - готуйте гаманці: В Україні істотно посилили відповідальність за порушення ПДР

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:46

За розмови по телефону за кермом або їзду з брудним номерним знаком водій заплатить 510 гривень. "Отныне нарушения на дорогах будут ощутимо бить по кошельку рядовых водителей. Приведет ли это к улучшению ситуации на дорогах страны — вопрос пока без отв...