"Це п*здець. Вибачте, інших слів немає. Міністр оборони Таран звинувачує МВФ у тому, що МВФ недодає кошти на оздоровлення бійців. МВФ! Недодає!" - блогер (відео)

Начальник Генштабу, вочевидь, вирішив, що Таран переплутав МВФ з Мінфіном і виправив його.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

"Це пиздець. Це пиздець.

Вибачте, інших слів немає.
Сьогоднішня прес-конференція Міністра оборони та Начальника Генерального штабу. Міністр оборони Таран звинувачує МВФ у тому, що МВФ недодає кошти на оздоровлення бійців. МВФ! Недодає! Кошти! На оздоровлення! Бійців! ЗСУ!
Хомчак, вочовидь, вирішив, що Таран переплутав МВФ з Мінфіном і виправив його. Таран подякував...
І ЩЕ РАЗ СКАЗАВ, ЩО ВИННИЙ МВФ!
Це якийсь неймовірний скандал. Це щось за рамками добра та зла. Це просто жесть.
Я не можу знайти цьому пояснень. Або в нас Міністр оборони не здатний розрізнити МВФ та КМУ, МВФ та ВМФ, МВФ та BMW, BMW та BLM, і такий міністр має йти на пенсію, або він дійсно звинувачує у всьому МВФ, як Володимир Зеленський у серіалі «Слуга народу».
Це просто треш."
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Незручні факти про Брестську фортецю, які приховує пропаганда, - Максим Мирович (фото)

понеділок, 21 червень 2021, 23:30

Один з фактів: в Бресті був проведений спільний парад РККІ і Вермахту в честь створення кордону між новими світовими імперіями - нацистською Німеччиною і СРСР, які почали ділити між собою Європу. "Каждый год с завидным постоянством наблюдаю, как к 9 ма...

З архіву ПУ. "22 июня 1941 года не было никакого коварного нападения", - письменник

понеділок, 21 червень 2021, 23:05

22 червня 1941 року - день, коли Друга світова війна прийшла до нас в будинок. Про це у своєму блозі пише письменник і журналіст Ян Валетов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "22 июня. Два года пылает Европа. Два года, как Гитлер поб...