Колишня дружина ліквідованого терориста "ДНР" Гіві Ілона Баневич видала байку в дусі московської пропаганди про "дитину в Маріуполі", яка нібито "зробила зіг хайль". Терористка цинічно заявила, що нинішнього покоління українських дітей повинно "не стати". Відповідні заяви Баневич, яка страждає від алкоголізму, пролунали в ефірі "підкасту ДНР", передають Патріоти України.
"Випадок", про який розповіла терористка, нібито стався під час штурму Маріуполя військами РФ. У підвалі одного з будинків колишній дружині Гіві привидівся хлопчик, який нібито "зробив зіг хайль" (вітання гітлерівців).
"Ми заскочили в підвал – темно, світла немає, форму видно, шевронів ні (на Баневич. – Ред.). ...Ми ще жінку шукали одну. Вискакує ... років зо п'ять, він бачить форму і робить зіг хайль. Я вискочила з цього підвалу", – заявила Баневич.
Терористка додала, що нинішнє покоління українських дітей нібито "промите" і вона хоче, щоб "таких поколінь не стало": "Я мрію, щоб я могла приїхати в той же Маріуполь, і не дай Боже згадати ось цей момент, тому що дітлахи ось від такого грудного і до 12-15 років, вони всі вже там промиті. Це втрачене покоління, так ось, я хочу щоб цих поколінь не стало".
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...