Він заявив, що вони купують дешеві старі літаки, беруть на себе нереальні зобов'язання за кількістю перельотів й економлять на зарплатах і технічному обслуговуванні, передають Патріоти України з посиланням на ЕП.
За словами пілота, обман у технічному обслуговуванні літаків в Україні — це звичайна практика. "Наприклад, якийсь агрегат вийшов із ладу. Борт із такою проблемою, згідно з документами, може літати 10 днів і все. Що вони роблять у такому випадку? Десять днів минуло, вони пишуть, що полагодили, а потім одразу пишуть, що знову поламався і продовжують ще на десять днів", — заявив він.
За його словами, часом самі інженери брешуть пілотам, змушуючи їх вірити, що несправність на літаку була усунена. "Фізичної можливості переконатися, що цей агрегат працював, а потім знову поламався, у мене немає. Тільки якщо я прилетів на цьому літаку і цього ж дня закінчився ліміт часу про відмову. А так техніки роблять невинні очі й кажуть, що саме так і було: полагодили, запрацювало і знову поламалося. Ну а технікам ці вказівки дає директор", — говорить пілот.
Він зазначив, що проблема не тільки в літаках, але і в працівниках, яких наймають авіакомпанії. "Ці контори набирають або зовсім молодих, або пілотів із конкретними "зальотами", тобто людей, яких можна тримати на гачку, і вичавлюють із них усе, порушуючи всі можливі трудові норми", — заявив він.
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...
"Майже рік пройшов із моменту резонансної ДТП, одним із фігурантів якої став топчиновник БЕБ Олександр Ткачук. Через те, що резонансні ДТП за участі "небожителів" у нас не рідкість і покарання для винуватців вдається добитися далеко не завжди, трохи на...