Колишній депутат Київради від «Партії регіонів» Олексій Омельяненко організував особливий режим виділення у столиці земельних ділянок УПЦ Московського патріархату під будівництво культових споруд. Про це заявив колишній депутат Київської міськради, підприємець Олексій Давиденко в інтерв’ю, передають Патріоти України.
Давиденко вважає, що значна представленість церков Московського патріархату у Києві – це результат «роботи» столичного забудовника Олексія Омельяненка. «Я прийшов у Київраду 2008 року, і ця історія вже існувала, я пішов з міськради 2013 року, і цей схематоз закінчився разом з Революцією Гідності, тобто – з фіаско Партії регіонів. На мою думку, схема абсолютно не прихованого лобізму російської православної церкви існувала десь приблизно з 2006 по 2013 рік. Це відбувалося упродовж повної каденції Черновецьких, а також каденції Попова в компанії з Партії регіонів», – пояснив він.
Ексдепутат зазначив, що практично на кожній сесії Київради виносилося рішення на голосування про відведення земельних ділянок у різних частинах Києва під побудову храмів, капличок на території лікарень, нових мікрорайонів УПЦ МП. «Щосесії 99.9% рішень мали стосунок винятково до російської православної церкви. Тобто там не було ділянок для католицьких церков, греко-католицьких чи Київського патріархату, все було заточено під Московський патріархат», – деталізував Давиденко.
Підприємець наголошує, що така масова представленість Московського патріархату у Києві, це, по суті, результат «роботи» 2006-2013 рр. «Сім років сесії відбувалися приблизно двічі на місяць: якщо помножити 12 місяців на 2, то це приблизно 20+ сесій на рік… а ця вакханалія тривала сім років. Тобто приблизно 100+ сесій Київради, на яких виносилися рішення про відведення земельних ділянок для Московського патріархату», – констатував він.
Давиденко зазначив, що Олексій Омельяненко був вірянином, парафіянином Московського патріархату, і публічно про це говорив. Всі питання, які він виносив, проходили земельну комісію Київради автоматично. «Я не пам’ятаю жодного разу, щоб питання не пройшло і виставлялося другий чи третій раз, або ж змінювались проєкти рішень – вони всі проходили на 100%», – констатував Давиденко.
Як розповів підприємець, на сесіях такі земельні питання проводились під релігійним прикриттям. «Зазвичай це звучало так: шановні депутати, ви знаєте, наш колега, а також Києво-Печерська лавра просить підтримати, ми виносимо, це церква, це не політичне питання, ми просимо зал підтримати. Під таким соусом все це підтримувалося», – розповів ексдепутат.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...