"Цей успіх є "стелею" для росіян": Жданов поділився прогнозом щодо ситуації в Соледарі


Той успіх, якого російські окупанти досягли під час боїв за місто Соледар Донецької області, є їх "стелею", передають Патріоти України.

Українські воїни ведуть бої на околицях міста, а супротивник перекидає свіжі резерви, розповів військовий експерт Олег Жданов. "Я думаю, що ось цей успіх, якого вони... сьогодні досягли - я думаю, що це стеля. Справа в тому, що далі - за Соледаром, проходить канал, і є природні перешкоди. І у нас далі є рубіж оборони", - сказав експерт.

Жданов додав, що наші захисники можуть просто "сісти на цей рубіж оборони, і Російська Федерація починає все спочатку". "Якщо вони Соледар брали шість місяців і то, ще не взяли до кінця, треба констатувати факт, що ми ще ведемо бої на околицях Соледара, а вони підтягують всі свіжі й свіжі резерви, а це свідчить про те, що вони зазнають величезних втрат на цій ділянці, то питання: "Скільки вони будуть брати наступний рубіж?", - зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......

"Сімоньян - не перша, хто за останні буквально дні заговорив, як чудово було би негайно усе припинити", - Голобуцький

понеділок, 5 червень 2023, 23:15

"Хороша ілюстрація, чому завдавати ударів по прикордонних регіонах РФ (і не тільки прикордонних) - це необхідний складник перемоги", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та про...