
Політолог Віктор Бобиренко зауважив, що говорити про корупцію в Україні вже прирівнюється до російського ІПСО, в той час, як на розкрадання під час воєнного стану немає достатньої реакції влади, передають Патріоти України.
"У нас якщо ми говоримо про корупцію у владі, то відразу це прирівнюють до російського ІПСО. А може ви просто перестанете красти й перестанете жити на відкати?! Я зараз дуже часто їжджу по прифронтових громадах і спостерігаю за побудовою фортифікацій. Спілкувався з хлопцями, які займаються цим будівництвом. Їм платять готівкою по 1000 грн кожного дня, навіть коли роботи не ведуться. Наголошую, готівкою, і вони не офіційно працевлаштовані. Хіба це не корупція. І ці мої слова Сергій Лещенко теж назве російським ІПСО", - розповів Бобиренко.
Політолог наголосив, що про корупцію в Україні слід говорити в усіх ЗМІ та на всіх майданчиках. "Тобто, наживатись під час війни є нормальним, а говорити про це - зрада. Про це потрібно говорити. Говорити про те, що Офіс президента вже давно не сповідує демократичні цінності. Вони вже діють, як режим Орбана в Угорщині", - додав він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...