"Ця синя ріка у Дрогобичі під розпеченим липневим небом - труни. Суцільні труни", - політтехнолог Голобуцький

"І ще трохи про «поважайте наше минуле», «це теж наша історія», «кожен має право на своїх героїв» і решту маячні від бужанських-піховшеків і подібних совкодрочерів. Ця синя ріка під розпеченим липневим небом – труни. Суцільні труни", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Поховані сьогодні, 14 липня рештки ще 78-х жертв НКВД з «Тюрми на Стрийській» на додачу до вже відданих землі 486-х, а потім ще 16-х. Це Дрогобич, невеличке містечко на Львівщині. 75 тисяч мешканців, година пішки з кінця в кінець. І більше півтисячі закатованих «асвабадітєлямі» за кілька років (1939-41, 1944-47 і дослідження території ще не завершено).
--
«У перші тижні війни у в’язницях Галичини російські окупанти вбили і закатували, за приблизними даними, 22 000 людей. Лише у трьох тюрмах Дрогобицької області (Дрогобичі, Стрию, Самборі) близько 4600 людей розстріляли. Переважна більшість убитих – українці. Перед приходом німців тюрми були переповнені і розстріли стали масовими».
--
І на тлі цих трун нащадки окупантів мають нахабство вимагати від нас «вшанування героїв НКВД/ КГБ» і решти «Красной арміі». Без жодних переймань судяться за повернення вулиць Жукова, Ватутіна, інших м’ясників.
Неспроможність захистити свою історію, своїх мертвих – це серйозна вразливість системи нацбезпеки і не менш серйозна загроза збереженню суверенітету. Тому кожен з нас має без упину тицяти цих «патріотів СССР» писками в труни й кістки, котрих по Україні мільйони, безіменних і поіменованих, знайдених і ще забутих: «Оце нам «поважати»?! Отаку «історію» шанувати?! Авторів оцього «вшановувати»?!».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Готова ли Россия ко Второй Вяликой Отечественной Войне?" - блогер

середа, 8 грудень 2021, 6:30

Чем ближе вероломное вторжение украинских полчищ на мирно спящую российскую землю, тем больше нескрываемого фашизма проявляется в зверином оскале биндерствующих молодчиков киевской хунты... Чем ближе вероломное вторжение украинских полчищ на мирно спящ...

​"Ворог весь час працює на полігонах, прокачує "молодняк"… Хоча більшість уже починає усвідомлювати, що ніякого міфічного позолоченого "русского мира" немає", - Герой України Да Вінчі

середа, 8 грудень 2021, 6:10

Окупаційні адміністрації в ОРДЛО здійснюють шалений пропагандистський тиск на місцеве населення. До того ж окупанти постійно проводять навчання серед «військово зобов’язаних» місцевих мешканців на полігонах – активно прокачують «молодняк». Про це в інт...