
Російські окупанти не приховують своїх злочинів та зізнаються, що цілеспрямовано обстрілювали будинки мирних жителів в Україні. Один із злочинців заявив, що у такий спосіб "винищував" населення країни. Зокрема, гранатометники отримали наказ від командира полку обстріляти будинки мирних мешканців. Про це повідомляє Telegram-канал "Інформаційний Спротив", передають Патріоти України.
За даними перехоплення, російський воєнний злочинець на ім'я Дмитро у розмові зі своїм батьком розповів йому, що їздив "винищувати" мирних жителів у Харківській області.
Терорист заявив, що по будинках стріляли з гранатометів. Зі свого боку батько воєнного злочинця підтримав дії окупантів і заявив, що так і треба було зробити. Крім того, загарбник уточнив, що цілився із гранатомета просто у вікна, щоб снаряд залітав усередину будинку. Також злочинець заявив, що поблизу не залишилося жодного вцілілого села
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...