Тушку кухаря Путіна підсмажують на кухні Шойгу: Кадиров відмовився підтримати Пригожина у протистоянні з Міноборони РФ, - ISW

Лідер Чечні Рамзан Кадиров, схоже, відхилив пропозицію керівника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина приєднатися до нової інформаційної кампанії проти Міністерства оборони Росії, переконані аналітики Інституту вивчення війни.

Експерти інституту вважають, що Кадиров, ймовірно, не пристав на пропозицію Пригожина, оскільки сумнівається, що керівник "Вагнера" зможе відновити свій вплив, який зменшується.

В інституті нагадали, що 17 лютого Кадиров заявив, що чеченські формування виконуватимуть накази будь-якого командира, призначеного президентом Росії Володимиром Путіним, і що чеченські бойові офіцери мають відмінні, добре скоординовані відносини з Міністерством оборони РФ.

Аналітики ISW відзначили, що схвалення Кадировим діяльності Міністерства оборони послідувало за спробою Пригожина заручитися підтримкою глави Чечні за допомогою широко розрекламованого візиту до пораненого командира спецпідрозділу "Ахмат", який відбувся 16 лютого.

Дослівно: "Пригожин посилює свою інформаційну кампанію проти Міністерства оборони РФ, заявивши 18 лютого, що "Вагнер" не підпорядковується МО і "не має нічого спільного з російською армією".

Кадиров, ймовірно, відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки Пригожина на російське Міністерство оборони, оскільки його офіційні зв'язки з Кремлем і позиція в російському уряді є більш вигідними, ніж будь-які політичні відносини з Пригожиним.

Пригожин намагається залучити на свій бік ультранаціоналістичних діячів у Кремлі та російських блогерів, але ті, хто мають зв'язки з Кремлем, ймовірно, можуть відвернутися від нього, щоб зберегти своє покровительство".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місія "Аполлон": Що сталося з прапорами США, залишеними астронавтами на Місяці більше 50 років тому (фотофакти)

неділя, 21 липень 2024, 14:30

Загалом на Місяці встановили 6 прапорів США. Найцікавіше, що ніхто точно не знає, що сталося із символами Америки на супутнику Землі, але є припущення. . Учені вважають, що прапори США на Місяці, залишені під час кількох місій програми NASA "Аполлон" ...

Москва обікрала зрадника України: У "горілкового магната" конфіскували активи на користь держави-агресора

неділя, 21 липень 2024, 14:15

Влада Росії фактично конфіскувала компанії, нібито пов'язані з українським алкогольним холдингом Global Spirits "горілчаного магната" Євгена Черняка і, зокрема, брендом горілки "Хортиця". Усі активи, ймовірно, пов'язані з холдингом, який активно працюв...