
У ніч проти 6 липня Україна масовано атакувала російські нафтові об'єкти в Краснодарському краї. Серед двох вражених НПЗ опинився і нафтопереробний завод у станиці Павловська. Пожежу довго не вдавалось загасити. Один з пожежників зняв наслідки удару на відео, інформують Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Україна 365".
"Короче, хлопці, тут повна ж**а! Сигнал тривожний надійшов о 03:20 (ночі 6 липня), що в Павловській горить нафтобаза. Приїхали о 04:00 ранку, з 04:30 гасимо. Не можемо ніяк згасити. Начебто б згасло все, а потім бахнуло так, що мама не журись. І коли це все закінчиться, ніхто не знає… Вже сил немає… У цій амуніції, б**н. Мокрі як н***!", лається пожежник.
За даними російських пропагандистів, під час удару від зупинки серця загинув охоронець заводу. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...