"Тут живе родина вбивць": На будинках військових льотчиків РФ почали з'являтися написи з погрозами (відео)

Дружини російських військових льотчиків із міста Енгельс розповіли журналістам про погрози, які надходять їм і їхнім родичам. Про це повідомляє російське пропагандистське видання SOTAvision, передають Патріоти України.

Одна з росіянок, яка назвалася представницею “дружин льотчиків м. Енгельса”, розповіла, що останніми тижнями невідомі почали “тероризувати” сім'ї військовослужбовців.

У згаданому місті, яке носить ім'я одного з основоположників марксизму, розташований однойменний військовий аеродром — “Енгельс-2”. Звідти регулярно вилітають літаки ЗС РФ для обстрілів українських міст. За словами жінки, ночами надходять дзвінки з погрозами, а стіни будинків списані погрозливими написами.

“Нам страшно виходити на вулицю та за наших дітей. У своїй країні, у своєму місті, у своєму будинку ми не почуваємося в безпеці, — розповіла росіянка. — У чому винні ми, жінки, особливо ті, які вже й не живуть із військовими, яким адресувалися ці послання?”.

Жінка ставить запитання про те, як російська влада могла допустити, щоб особисті дані, такі як адреси й телефони військовослужбовців, стали відомі іншим, які “безкарно продовжують їх мучити”.

“Чим ми заслужили подібні погрози?! Тим, що ростимо дітей і мовчки чекаємо чоловіків із вильотів, сподіваючись, що сьогодні він повернеться живим?”, — дивується жінка, яка також надіслала пропагандистському виданню аудіозапис дзвінка до одного з військових пілотів, який обстрілює Україну.

Той, хто дзвонив, погрожував пілоту, говорив, що знає його адресу та міг би вбити в будь-який час, але хоче, щоб той дочекався суду й решту життя провів у найгіршій із в'язниць. “Якщо ми програємо, на тебе чекає швидка смерть, якщо ні — згниєш у в'язниці”, — говорив співрозмовник російського військового пілота дальньої авіації.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У ЄС нема консенсусу з розширення, рішення може стосуватися відразу трьох країн, - євродепутат

середа, 29 листопад 2023, 20:54

Остаточне рішення щодо нових членів ЄС та переговори про членство тривають. Рішення про те, чи розпочинати переговори про вступ Молдови до ЄС, має виключно політичний характер, тому розглядатиметься в одному пакеті з іншими претендентами. Про це на TVR...

Офіційно належить іншій людині: Журналісти знайшли маєток, в якому мешкає Олег Татаров (відео)

середа, 29 листопад 2023, 20:42

Знімальна група видання "Українська правда" виявила, що заступник керівника Офісу президента Олег Татаров, який є неформальним куратором всієі правоохоронної системи, вже декілька років мешкає у маєтку, який йому не належить і був придбаний за суттєво ...