
Пенсіонери із "загону Путіна" записали нове звернення, в якому пригрозили канцлеру Німеччини Олафу Шольцу через танки для України. Вони пригрозили німецькому лідеру тим, що він та його Leopard 2 будуть знищені. Відповідне відео з’явилось в соцмережах, інформує Оbozrevatel.
У кращих традиціях кремлівської пропаганди фанатки російського диктатора заявили, що Шольц нібито виконує завдання президента США Джо Байдена.
"Шольц! Ти знову виконуєш завдання Байдена! Ти один із перших посилаєш свої Leopard. Інші країни ще думають: треба послати, не треба послати... А ти швидко виконуєш завдання. Але врахуй. Твої Leopard відпочивають проти наших танків Т-90М. Ти будеш знищений, всі вони згорять великим полум'ям!" – сказали вони.
Крім того, вони вирішили заохотити російських окупантів до знищення німецьких танків, а у якості винагороди пообіцяли подарувати тому, хто ризикне спалити Leopard, фіолетову футболку з майбутнім фігурантом міжнародного трибуналу.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...