
Пенсіонери із "загону Путіна" записали нове звернення, в якому пригрозили канцлеру Німеччини Олафу Шольцу через танки для України. Вони пригрозили німецькому лідеру тим, що він та його Leopard 2 будуть знищені. Відповідне відео з’явилось в соцмережах, інформує Оbozrevatel.
У кращих традиціях кремлівської пропаганди фанатки російського диктатора заявили, що Шольц нібито виконує завдання президента США Джо Байдена.
"Шольц! Ти знову виконуєш завдання Байдена! Ти один із перших посилаєш свої Leopard. Інші країни ще думають: треба послати, не треба послати... А ти швидко виконуєш завдання. Але врахуй. Твої Leopard відпочивають проти наших танків Т-90М. Ти будеш знищений, всі вони згорять великим полум'ям!" – сказали вони.
Крім того, вони вирішили заохотити російських окупантів до знищення німецьких танків, а у якості винагороди пообіцяли подарувати тому, хто ризикне спалити Leopard, фіолетову футболку з майбутнім фігурантом міжнародного трибуналу.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...