"​Эти сутки было очень горячо и на Донецком, и на Мариупольском направлении. Вывод сделайте сами", - Serg Marco

Поки в президента бадьоро рапортують про готовність до "миру", війна не вщухає...

"Эти сутки было очень горячо и на Донецком, и на Мариупольском направлении. Тут должен быть какой то вывод в соответствии к предыдущим разведениям и готовности РФ к диалогу, но оставлю его вам", - написав волонтер Серж Марко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився малюнком-натяком:


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як не ріж, а Ху*лом бути не перестане": Відома журналістка прокоментувала скандал зі "Слугою народу" на Росії

четвер, 12 грудень 2019, 11:59

Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала із серіалу сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot". Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot":. На...

"Порвали рот за русский язык": Кремлівські пропаганд*ни відзначились новою страшилкою для мешканців окупованого Донбасу (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 11:48

Новий перл гідний зайняти почесне місце в колекції фейків, куди вже увійшли байки про двох рабів, про розіп'ятого хлопчика, про дитину-мішень.​