
"Типова обмовка за Фрейдом. Путін почувається зацькованим і боїться за своє життя. Нормальна людина зазвичай відповідає на чергове запитання: "Як ви поживаєте?" — чимось на кшталт: все "добре", "нормально", "по-різному" або "ок", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тільки учасник щоденних м'ясних штурмів, замовлений конкурентами мафіозі, смертельно хворий або інша людина, яка щохвилини відчуває реальну загрозу своєму життю, може відповісти на таке запитання так, як Путін відповів сьогодні Фіцо:— "Якщо я живий, то це вже добре".
Хто може загрожувати життю Путіна? Зовнішні вороги — навряд чи. Європейці не тільки не в змозі, а й морально не готові його усунути. Американці за Трампа — теж. Україна, на жаль, поки що не має таких можливостей і технологій. Путін, імовірно, боїться не лише зовнішніх ворогів, а насамперед своїх наближених. Якщо диктатор на чергове запитання "Як справи?" відповідає "Живий — вже добре", значить, він будь-якої миті очікує на ніж у спину від власного оточення".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...