
"Типова обмовка за Фрейдом. Путін почувається зацькованим і боїться за своє життя. Нормальна людина зазвичай відповідає на чергове запитання: "Як ви поживаєте?" — чимось на кшталт: все "добре", "нормально", "по-різному" або "ок", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тільки учасник щоденних м'ясних штурмів, замовлений конкурентами мафіозі, смертельно хворий або інша людина, яка щохвилини відчуває реальну загрозу своєму життю, може відповісти на таке запитання так, як Путін відповів сьогодні Фіцо:— "Якщо я живий, то це вже добре".
Хто може загрожувати життю Путіна? Зовнішні вороги — навряд чи. Європейці не тільки не в змозі, а й морально не готові його усунути. Американці за Трампа — теж. Україна, на жаль, поки що не має таких можливостей і технологій. Путін, імовірно, боїться не лише зовнішніх ворогів, а насамперед своїх наближених. Якщо диктатор на чергове запитання "Як справи?" відповідає "Живий — вже добре", значить, він будь-якої миті очікує на ніж у спину від власного оточення".
Протягом останніх тижнів, після заклику журналіста й військовослужбовця Павла Казаріна не зводити всі проблеми держави до корупції, а подумати насамперед про національну безпеку, в мережі розгорнулася досить показова дискусія. Інтелектуали активно пост...
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з представниками президента Трампа Стівом Віткофом та Джаредом Кушнером. Україна може недоотримати 680 млн євро від Європейського Союзу через невиконання двох антикорупційних реформ. . Екс...