"​Тиждень брехні та мовчання президента Зеленського по конкурсу САП", - Бутусов

21 грудня комісія з обрання Спеціального антикорупційного прокурора завершила конкурс, більшість балів набрав Олександр Клименко, але прокурором він так і не визнаний. Президент Зеленський продовжує демонструвати зневагу та порушує забов'язання України перед США, порушує декларацію щодо призначення прокурора САП, яку сам Зеленський підписав 1 вересня разом с президентом США Байденом.
Конкурсна комісія, половина членів якої призначена коаліцією Слуг народу, ОПЗЖ, Довіри та За майбутнє, відмовляються голосувати за визнання Клименка головою САП, отже рішення не вступає в силу. Голова САП відсутній вже 16 місяців! Комісія керується офісом президента, і, без сумнівів, блокування конкурсу - це особисте рішення президента Володимира Зеленського.
США докладають великих зусиль для допомоги Україні, Конгресс погодив чергові 300 мільйонів доларів військової допомоги, американські літаки-розвідники продовжують пильнувати за російськими війсками на кордонах України, США заявляють про підготовку глобальних санекцій проти РФ у разі великого вторгнення Путіна. А в цей час президент України не виконує одне з ключових питань співробітництва з США, та провалює призначення прокурора САП, яке більше за все потрібно не Байдену - а народу України!
Чому Зеленскьий блокує призначення Клименка? Тоді в руках Клименка будуть провадження по структурах Коломойського, Ахмєтова, по іншим олігархам, також САП може відкрити шлях кримінальним провадженням проти самих Слуг народу. Санкції США проти наближеного до офісу Андрія Портнова - це сигнал для Зеленського, для його заступника голови офісу Татарова - партнера Портнова.
Президент Зеленський завдяки своїм зв'язкам з олігархами зриває співпрацю з США, дискредитує нашу зовнішню політику та послаблює оборону України. Ось це реальна загроза національній безпеці. Але, нажаль, це питання ніхто не винесе на засідання РНБО


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

Російські полковники в Сирії зменшують собі посади до лейтенантських, щоб не їхати на власну погибель в Україну - ГУР

середа, 1 лютий 2023, 7:05

Рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про "другу армію світу" лише "картинна демонстрація". Про це окупанти говорять між собою у перехопленні ГУР. Крім того, російські полковники в Сирії "зменшили" собі звання, щоб не їхати в Україн...