У 2020 році вже сталося перше рейдерське захоплення, - Опендатабот

Воно відбулося за допомогою державного реєстратора та приватного нотаріуса на підставі підробленої довіреності.

Платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот заявила про виявлення першого рейдерського захоплення у 2020 році. Про це повідомляється на сайті платформи, передають Патріоти України.

Зазначається, що 21 січня власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав від Опендатабот повідомлення про те, що власником його компанії став невідомий йому Моісеєв Максим Сергійович.

"21 січня 2020 року власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав повідомлення від Опендатабот про те, що сталась зміна власника по його компанії на невідому особу - Моісеєва Максима Сергійовича.

Після сповіщення, постраждалий звернувся до Міністерства Юстиції та дізнався, що зміна власника була зареєстрована державним реєстратором ЦНАП Печерської РДА Мельніковою Н.С. на підставі, як потім з’ясувалося, підробленої довіреності", - йдеться у повідомленні.

"23 грудня київський приватний нотаріус Андрущенко Людмила Миколаївна засвідчила довіреність. Проте згодом зловмисники підробили в ній реєстраційні дані компанії, мій підпис та печатку.

Так на основі підробленої довіреності були внесені недостовірні дані про засновників підприємства. Скоріш за все, злочинці мали намір у подальшому заволодіти корпоративними правами та активами компанії", - заявив директор ТОВ "Профтім" Олег Смірнов.

Повідомляється, що станом на сьогодні вже подано заяву до правоохоронних органів та внесено відомості до ЄДРДР, направлено скаргу до Антирейдерської комісії Мін'юсту.

"Завдяки швидкому реагуванню з боку законого власника ТОВ "Профтім" подальше переоформлення компанії та її майна зупинено", - підкреслили в Опендатабот.

Платформа наголошує, що щороку в Україні відбувається в середньому 400 рейдерських захоплень. При цьому, з 2014 року кількість рейдерств постійно зростає.

Найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в Києві та Київській області. За останні 5 років тут було зареєстровано більше 412 атак. На другому місці - Дніпропетровська та Львівська області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...

"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

неділя, 5 квітень 2020, 0:30

Залишок квитків у касі вже досить скромний... "І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає...