У 2020 році вже сталося перше рейдерське захоплення, - Опендатабот

Воно відбулося за допомогою державного реєстратора та приватного нотаріуса на підставі підробленої довіреності.

Платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот заявила про виявлення першого рейдерського захоплення у 2020 році. Про це повідомляється на сайті платформи, передають Патріоти України.

Зазначається, що 21 січня власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав від Опендатабот повідомлення про те, що власником його компанії став невідомий йому Моісеєв Максим Сергійович.

"21 січня 2020 року власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав повідомлення від Опендатабот про те, що сталась зміна власника по його компанії на невідому особу - Моісеєва Максима Сергійовича.

Після сповіщення, постраждалий звернувся до Міністерства Юстиції та дізнався, що зміна власника була зареєстрована державним реєстратором ЦНАП Печерської РДА Мельніковою Н.С. на підставі, як потім з’ясувалося, підробленої довіреності", - йдеться у повідомленні.

"23 грудня київський приватний нотаріус Андрущенко Людмила Миколаївна засвідчила довіреність. Проте згодом зловмисники підробили в ній реєстраційні дані компанії, мій підпис та печатку.

Так на основі підробленої довіреності були внесені недостовірні дані про засновників підприємства. Скоріш за все, злочинці мали намір у подальшому заволодіти корпоративними правами та активами компанії", - заявив директор ТОВ "Профтім" Олег Смірнов.

Повідомляється, що станом на сьогодні вже подано заяву до правоохоронних органів та внесено відомості до ЄДРДР, направлено скаргу до Антирейдерської комісії Мін'юсту.

"Завдяки швидкому реагуванню з боку законого власника ТОВ "Профтім" подальше переоформлення компанії та її майна зупинено", - підкреслили в Опендатабот.

Платформа наголошує, що щороку в Україні відбувається в середньому 400 рейдерських захоплень. При цьому, з 2014 року кількість рейдерств постійно зростає.

Найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в Києві та Київській області. За останні 5 років тут було зареєстровано більше 412 атак. На другому місці - Дніпропетровська та Львівська області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Банкова бажає позбутись незручних свідків? Бурбі і всім розсекреченим розвідникам, що давали покази по "вагнергейту", загрожує смерть, але обіцяну охорону їм не дають, - нардеп Костенко

вівторок, 21 вересень 2021, 16:39

Спецслужби РФ не упустять можливості помститись тим, хто за наказом України вів підривну діяльність проти держави-агресора. І тут інтереси зрадників з найвищих щаблів режиму Зеленського і Москви співпадають - свідки мають замовчати, назавжди. Колишньом...

"Доморощенные "деолигархизаторы" превратятся в новых олигархов. Как за поребриком в олигархов превратились все друзья детства и сослуживцы кремлевского фюрера", - Береза

вівторок, 21 вересень 2021, 12:15

"У них там свой «суверенный антифашизм» и своя «суверенная демократия». Которые, кстати, начались с того, что Путин собрал крупный бизнес и настоятельно попросил не лезть в политику. Кто плохо понял, тот плохо закончил: Михаил Ходорковский и Платон Леб...