У 2020 році вже сталося перше рейдерське захоплення, - Опендатабот

Воно відбулося за допомогою державного реєстратора та приватного нотаріуса на підставі підробленої довіреності.

Платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот заявила про виявлення першого рейдерського захоплення у 2020 році. Про це повідомляється на сайті платформи, передають Патріоти України.

Зазначається, що 21 січня власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав від Опендатабот повідомлення про те, що власником його компанії став невідомий йому Моісеєв Максим Сергійович.

"21 січня 2020 року власник і директор ТОВ "Профтім" Смірнов Олег Сергійович отримав повідомлення від Опендатабот про те, що сталась зміна власника по його компанії на невідому особу - Моісеєва Максима Сергійовича.

Після сповіщення, постраждалий звернувся до Міністерства Юстиції та дізнався, що зміна власника була зареєстрована державним реєстратором ЦНАП Печерської РДА Мельніковою Н.С. на підставі, як потім з’ясувалося, підробленої довіреності", - йдеться у повідомленні.

"23 грудня київський приватний нотаріус Андрущенко Людмила Миколаївна засвідчила довіреність. Проте згодом зловмисники підробили в ній реєстраційні дані компанії, мій підпис та печатку.

Так на основі підробленої довіреності були внесені недостовірні дані про засновників підприємства. Скоріш за все, злочинці мали намір у подальшому заволодіти корпоративними правами та активами компанії", - заявив директор ТОВ "Профтім" Олег Смірнов.

Повідомляється, що станом на сьогодні вже подано заяву до правоохоронних органів та внесено відомості до ЄДРДР, направлено скаргу до Антирейдерської комісії Мін'юсту.

"Завдяки швидкому реагуванню з боку законого власника ТОВ "Профтім" подальше переоформлення компанії та її майна зупинено", - підкреслили в Опендатабот.

Платформа наголошує, що щороку в Україні відбувається в середньому 400 рейдерських захоплень. При цьому, з 2014 року кількість рейдерств постійно зростає.

Найчастіше рейдерські захоплення відбуваються в Києві та Київській області. За останні 5 років тут було зареєстровано більше 412 атак. На другому місці - Дніпропетровська та Львівська області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы "хороших русских" обвиняем - а они в ответ разбивают лбы и уверены, что этого достаточно для того, чтобы простили, помогли, признали высокодуховными и даже извинились", - Голобуцький

четвер, 18 серпень 2022, 0:34

"Хорошие русские" привычно взялись с наслаждением ковырять свои выдуманные "стигматы святости". То есть, непринуждённо заняли нишу юродивых, к которым в Московии веками относились с брезгливым, но поклонением", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький ...

"Ын не спешит меняться с другом Пу мясом на железо. Во-первых, русское железо не так уж и привлекательно", - блогер-одесит

четвер, 18 серпень 2022, 0:14

"В каждой строчке только точки после буквы… сами знаете какой. Путин вступил в переписку с Ким Чен Ыном. Это короткие, но яркие любовные послания в жанре эпистолярной лирики конца позапрошлого века. Верховные правители не доверяют современным коммуника...