В окупованому Бердянську вдруге за день пролунали вибухи, над окупаційним виконкомом здіймається дим, імовірно багато російських військових знищено. Про це повідомляє місцевий телеграм-канал "Бердянськ сьогодні", Бердянська міська військова адміністрація
Як повідомляє "Бердянськ сьогодні", за попередніми даними, приліт був на територію заводу "Азовкабель".
У свою чергу, Бердянська міська військова адміністрація підтвердила ураження позицій окупантів.
Дослівно: "Про останню бавовну. Так, наші воїни влучили по позиціях росіян у Бердянську. Дуже багато окупантів стали 200-ми".
У суботу, 27 травня, зранку місцеві жителі повідомляли про вибухи в центрі окупованого Бердянська.
Бердянська райрада підтвердила приліт по базі відпочинку "Хімік" у селі Новопетрівка, де перебував особовий склад військ РФ.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...