У боях за Андріївку росіяни наказали відкрити вогонь по своїх, коли тих брали в полон (відео)

Командир 3-ї окремої штурмової бригади Андрій Білецький показав нові кадри операції бійців зі звільнення села Андріївка Донецької області. Росіяни у відчаї відкривали вогонь по своїх, зазначають Патріоти України.

За словами Білецького, штурмова група 2-го механізованого батальйону брала чергову групу полонених. Тоді росіяни, розуміючи, що село втрачене, а його бійці масово здаються — наказали відкрити «огонь по своим».

«Своих не бросаем», а «уничтожаем"[…] Приліт. На командному пункті тиша, всі посивіли. Дим розсіюється — всі наші цілі, один полонений на шматки, двом пощастило, і їх виводять жити. На війні везіння грає роль», — розповів командир.

Уперше про звільнення Андріївки заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр 14 вересня. Згодом бійці 3-ї окремої штурмової бригади спростували цю інформацію і назвали її передчасною.

15 вересня взяття села під контроль підтвердили в Генштабі, а згодом і в третій штурмовій. За словами Маляр, напередодні ситуація була динамічною й змінювалася декілька разів за день.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жах на фронті! Спецслужби РФ наказали розстріляти полонених. Україні влаштувати велику підстав - Снєгирьов

неділя, 3 березень 2024, 0:55

Російські спецслужби запустили нову жахливу операцію проти України. На що вона направлена? З чим пов'язана зміна тактики російських окупантів? Що задумали загарбники? Детальніше про це розповів політолог та військовий аналітик Дмитро Снєгирьов. 00:00 О...

Антимайданівці минулого стали патріотами майбутнього. І сміх, і сльози, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

неділя, 3 березень 2024, 0:30

"У Комітеті з питань розвідки заявили, що РФ готує спецоперацію "Майдан-3", суть якої — поставити під сумнів легітимність президента після 20 травня, коли закінчиться термін його повноважень. Додатково ці шатуни сучасності впевнені, що чорні сили зрива...