Командир 3-ї окремої штурмової бригади Андрій Білецький показав нові кадри операції бійців зі звільнення села Андріївка Донецької області. Росіяни у відчаї відкривали вогонь по своїх, зазначають Патріоти України.
За словами Білецького, штурмова група 2-го механізованого батальйону брала чергову групу полонених. Тоді росіяни, розуміючи, що село втрачене, а його бійці масово здаються — наказали відкрити «огонь по своим».
«Своих не бросаем», а «уничтожаем"[…] Приліт. На командному пункті тиша, всі посивіли. Дим розсіюється — всі наші цілі, один полонений на шматки, двом пощастило, і їх виводять жити. На війні везіння грає роль», — розповів командир.
Уперше про звільнення Андріївки заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр 14 вересня. Згодом бійці 3-ї окремої штурмової бригади спростували цю інформацію і назвали її передчасною.
15 вересня взяття села під контроль підтвердили в Генштабі, а згодом і в третій штурмовій. За словами Маляр, напередодні ситуація була динамічною й змінювалася декілька разів за день.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...