
Очільник Кремля Володимир Путін не змінив стратегію щодо захоплення України, тож поставив завдання начальнику Генштабу збройних сил РФ, генералу Валерію Герасимову окупувати Донбасу і вийти на адмінкордони Донецької області у березні. Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти України.
"Путін і сучасна Росія не змінили стратегічних завдань і будуть спроби наступальних дій й надалі. Нова хвиля мобілізації вже триває в Росії. Вочевидь, буде нова хвиля нашестя цієї орди. Відомо, що після нових кадрових змін, завдання, яке поставив Герасимову Путін - це окупація Донбасу і вихід на адмінкордони Донецької області на березень місяць. Це означає, що у лютому-березні очікується загострення на фронті", - зазначив Юсов.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...