
Очільник Кремля Володимир Путін не змінив стратегію щодо захоплення України, тож поставив завдання начальнику Генштабу збройних сил РФ, генералу Валерію Герасимову окупувати Донбасу і вийти на адмінкордони Донецької області у березні. Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти України.
"Путін і сучасна Росія не змінили стратегічних завдань і будуть спроби наступальних дій й надалі. Нова хвиля мобілізації вже триває в Росії. Вочевидь, буде нова хвиля нашестя цієї орди. Відомо, що після нових кадрових змін, завдання, яке поставив Герасимову Путін - це окупація Донбасу і вихід на адмінкордони Донецької області на березень місяць. Це означає, що у лютому-березні очікується загострення на фронті", - зазначив Юсов.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...