У російському Єйську Краснодарського краю пролунали вибухи. Гучно було в районі аеродрому. Про це у п'ятницю, 5 квітня, повідомляє Telegram-канал SHОТ. Жителі міста повідомили, що чули понад 10 вибухів.
"Понад 10 вибухів пролунало над Єйськом у Краснодарському краї, за попередньою інформацією над містом працює ППО", - написали на каналі SHOT.
Як розповіли місцеві, вибухи сталися близько третьої години ночі. Також вони чули звуки пострілів в районі місцевого аеродрому.
"Крім гучних хлопків також було чути звук автоматних черг у районі місцевого аеродрому та військового містечка", - повідомили на каналі.
У місті Єйськ розташований аеродром спільного базування. При ньому працює 570 авіаремонтний завод Міноборони РФ. На цей час цей аеродром є одним зі стратегічно важливих об'єктів, оскільки використовується росіянами для атак на території України.
Чому не сумуватимемо за Юлією Свириденко і стримано ставимося до приходу нового міністра економіки Олександра Кравченка. Водночас цей текст — чудовий приклад для Сергія Корецького, як точно робити не треба, щоб і твоя відставка сприймалась як полегшення
Сьогодні 20 липня. . Триває 1608 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. . РОВ продовжують наступ на Покровському напрямку та фактично завершує бої за Родинське. . Водночас на південному фронті з'являються озн...