"У команди Зеленського є одна проблема - вони часто приймають на рівному місці дуже тупі рішення. Тактично грамотно було б не чіпати Кличка", - журналіст

Боксер боксером чи мер мером, але Кличко перш за все світова селебрітіс. А Богдан – ні. Тому чим більше ОПУ давитиме на Кличка, тим більше на Заході писатимуть про дивного регента Богдана та Коломойського.

"У команди Зеленського є одна проблема – вони часто приймають на рівному місці дуже тупі рішення. З якогось дива Богдан вирішив змінити керівництво в Києві, а там бач Кличко", - пише Антон Павлушко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Все б нічого, бажання поскоріше контролювати всіх доволі поширене явище в політиці, але цього разу не врахували, що Кличка знають також поза межами країни. А тому автоматично про цю спробу узурпації влади (а саме про це і мова) почнуть писати в міжнародній пресі.

Тактично грамотно було б не чіпати Кличка, але вже дорвались до влади і понеслась... Відповідно про це написали на Заході. Відповідно, коли Кличко побачив до чого йде, то застосував свої зв'язки

Боксер боксером чи мер мером, але він перш за все світова селебрітіс. А Богдан – ні. Тому чим більше вони будуть давити на Кличка, тим більше на Заході будуть писати про дивного регента Богдана та Коломойського.

Причому скоріше за все Кличка таки позбавлять всіх посад і випруть з української політики, ось тільки для України загалом це буде дорого коштувати.

Це депутатам-слугам Потураєв може пояснювати, що вони ніхто. Чи Філатов буде обачливо посміхатись на камеру та заключати дурнуваті пафосні парі з Зе. А Кличко може у відповідь поїхати до Джуліані чи видати серію інтерв'ю для західної преси – як німецькою так і англійською мовами.

Як, до речі, у Богдана з мовами? Чи готовий він взагалі пояснити звідки взявся і чому ми бачимо більше його ніж президента?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Хіти тижня. Розгадано ще одну загадку родом з СРСР

субота, 31 жовтень 2020, 0:10

Для НЕ випускання дизельних автомобілів у СРСР було кілька вагомих причин. "В наше время никого не удивишь дизельными легковыми автомобилями. А вот во времена СССР такие машины были редкостью", пише автопортал car, передають Патріоти України. История в...