У Кремлі мають вибрати між кандидатами, які стануть наступниками президента Росії Володимира Путіна. Про це пише видання Newsweek, передають Патріоти України.
Newsweek вказує, з посиланням на неназвані джерела у Білому домі та на розслідування росЗМІ Meduza, що Путін пройшов серйозне лікування від онкологічного захворювання у березні 2022 року. Тому наразі навіть під час закордонних поїздок його заміняє двійник.
Тим часом Кремль готовий використовувати двійника у випадку тимчасового відсторонення президента РФ через хворобу, зазначає видання. Журналісти видання вказують, що у Киргизстані замість справжнього Путіна був двійник, як і в Китаї.
Журналісти Newsweek наголошують, що Путін не вважає Патрушева своїм наступником, хоча він і близким до нього, а тому передавання влади, коли вона відбудеться, не відбудеться мирно.
"Секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев уже сказав, що Путін марить і дав чітке розпорядження ігнорувати волю президента. Путін, пропонуючи Мішустіна як наступника, ні словом не обмовився про Миколу Патрушева, який на сьогодні ще не перша людина в державі, але вже й не друга. Ситуація розжарюється і може статися, що великий транзит піде зовсім не так, як розраховують основні актори системи", - підсумовує видання.
Раніше очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що Путіна можуть замінювати двійники. За його словами, у диктатора є щонайменше троє двійників.
Натомість ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун не підтримує таку думку і вважає, що двійник максимум один. Адже підготувати двійників дуже важко.
Російський правозахисник та блогер Марк Фейгін говорить, що у Путіна є оперативні двійники на випадок замаху. Але президент РФ не випускає двійників на міжнародні заходи.
Політологи кажуть, що потенційними наступниками нинішнього президента Росії Володимира Путіна можуть бути заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, син секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева Дмитро, а також губернатор Тульської області Олексій Дюмін.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...