
У Маріуполі пролунали вибухи 22 червня. Окупанти заявили про роботу ППО, є інформація про "приліт".
Окупанти повідомляють про балістику у напрямку міста та роботу ППО, інформує Маріупольська міськраду.
"У місцевих чатах повідомляють, що чутно вибухи у Приморському районі міста. Загарбники пишуть про збиття ракет б7іля міста, а також в районі селища Нікольське", - додали у міськраді.
Також зазначається, що можливий "приліт" або падіння уламків на 23-му мікрорайоні.
"Жителі пишуть, що чули вибух та видно чорний дим", - додають посадовці.
За попередньою інформацією, внаслідок обстрілів, в окупованому Маріуполі було влучання в базування окупантів. Пошкоджено до 5 одиниць техніки. Також було пошкоджено ППО загарбників.
Крім того, є інформація, що удар прийшовся на полігон біля селища Старий Крим та базування загарбників біля військкомату у селищі Нікольське.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...