
У Маріуполі пролунали вибухи 22 червня. Окупанти заявили про роботу ППО, є інформація про "приліт".
Окупанти повідомляють про балістику у напрямку міста та роботу ППО, інформує Маріупольська міськраду.
"У місцевих чатах повідомляють, що чутно вибухи у Приморському районі міста. Загарбники пишуть про збиття ракет б7іля міста, а також в районі селища Нікольське", - додали у міськраді.
Також зазначається, що можливий "приліт" або падіння уламків на 23-му мікрорайоні.
"Жителі пишуть, що чули вибух та видно чорний дим", - додають посадовці.
За попередньою інформацією, внаслідок обстрілів, в окупованому Маріуполі було влучання в базування окупантів. Пошкоджено до 5 одиниць техніки. Також було пошкоджено ППО загарбників.
Крім того, є інформація, що удар прийшовся на полігон біля селища Старий Крим та базування загарбників біля військкомату у селищі Нікольське.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...