
У ніч на 29 березня у захоплений росіянами Мелітополь вкотре навідалось "бавовнятко", про що написали місцеві телеграм-канали та міський голова Іван Федоров. Він зазначив, що гучно було у всіх районах міста.
Як повідомили пропагандистські ресурси, "бавовнятко" приходило поблизу аеродрому, який розташований в одному з районів міста, та на інші локації. Разом з тим начебто російській ППО "вдалось збити" усі повітряні цілі.
Мелітополь: гучно! Одразу декілька вибухів чути у всіх районах міста. Окупанти метушаться. Чекаємо подробиці від Генштабу, – також написав Федоров.
Окрім того, можна побачити кадри, які справді підтверджують, що в Мелітополі в загарбників вночі хтось "запустив салюти". Водночас після того, як прогриміла серія вибухів, у небі можна було побачити з різних куточків населеного пункту величезний стовп диму.
Оновлення. Близько 07:40 Федоров уточнив, що під час "бавовни" в Мелітополі спочатку було чути гуркіт вибухового грому і видно сяйво блискавок.
Потім густий бавовняний туман в районі підстанції локомотивного депо, а також у північних і західних районах міста, у Семенівці, Тамбовці та деяких інших навколишніх селах зникло світло.
"Бавовнятко" прийшло до окупантів: дивіться відео з телеграм-каналу Федорова
Потужні вибухи в Мелітополі: дивіться відео з телеграм-каналів
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...