
Російські загарбники у Мелітополі Запорізької області влаштували стрілянину з працівниками ФСБ та окупаційною поліцією міста. Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Ворог перетворює наше місто не лише на свій логістичний та адміністративний центр окупованого півдня, а й на кримінальну столицю", - сказав мер міста.
Зазначається, що у ніч з 15 на 16 червня в одному з мікрорайонів Мелітополя окупанти влаштували між собою, ФСБ та поліцією перестрілку. За інформацією від Федорова, тиждень тому росіяни вже влаштовували стрілянину, в якій вони застрелили осетина.
Він також зазначив, що росіяни провокують аварії, на великих перехрестях міста встановлюють блок-пости і проводять тотальні обшуки, а "підозрілих" людей забирають в комендатуру або садять у підвал.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...