
Вночі у неділю, 11 червня, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області було чути стрілянину, а потім біля штабу росіян загорілось авто. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.
«Останніми днями загострилася ситуація і вороги почали вдиратися в будинки наших мешканців у пошуку сил спротиву. Із 20-ї години вечора вони почали тотальні обшуки в будинках мелітопольців, а після 22:00 — почалась перестрілка, після чого була підпалена одна з автівок поблизу одного з торговельних центрів», — розповів він.
За словами Федорова, пожежа сталася біля захопленого і перетвореного на окупаційний штаб ТЦ Паладіум. Щодо стрілянини, то вона тривала близько 20 хвилин. За словами мера, її добре чули мешканці трьох районів міста.
«Цього тижня „бавовна квітла“ на території Мелітополя, Бердянська, Молочанська, Токмака, Михайлівки майже щодня. Всі військові шпиталі російських окупантів переповнені, ворог захопив морг у Бердянську, який оточив військовими», — додав він.
Федоров також зазначив, що в селищі Чкалове в одному з приватних будинків знайшли вбитих російських військових і на стіні був напис «йдіть». Він додав, що мешканці чекають на деокупацію.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...