
Під час боїв під Авдіївкою Донецької області українські захисники взяли в полон найманця з Непалу на ім'я Бібек Катрі, який воював на боці РФ. Про це повідомив український журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.
За інформацією Бутусова, бойовик Бібек Катрі, який підписав контракт з МО РФ і проходив службу в одній із бригад ВДВ, нещодавно перебував на реабілітації в шпиталі на окупованій частині Луганської області після поранень.
Там разом із іншим найманцем (ймовірно теж із Непалу) навіть записав відеоролик зі словами подяки за листи від російських дітей. Полонений непалець розповів, що пішов вбивати українців, щоби заробити грошей. "У моїй сім'ї проблеми. Моя мати не працює. Нам потрібні були гроші. Тому я пішов на це. Мій друг запропонував піти до російської армії. Це більше, ніж гроші. Я хотів повернутися до мами успішним. І я пішов", – заявив він.
Вже в полоні Бібек Катрі порівняв Путіна з Гітлером, заявив, що "війна – це погано, адже люди вбивають один одного" та визнав, що "російська система не дуже".
"В армію РФ на контракт непальці ринули після того, як у травні Росія спростила доступ до громадянства після року військової служби. Деякі для цього залишили службу в непальській армії. Російську знати не обов'язково — достатньо англійської", — підсумував Юрій Бутусов.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...