"У Москві хотіли б його знищити": Відомий український журналіст розповів, чому Гіркін повернувся в Росію не в пакеті для 200-х

Головний редактор видання Остров Сергій Гармаш пояснив, як російському воєнному злочинцю і колишньому ватажку «ДНР» Ігорю Гіркіну (Стрєлкову) вдалося вижити на фронті і повернутися неушкодженим до Москви, передають Патріоти України.

«Нагадаю, що Гіркіну вісім років був заборонений в'їзд на територію „ДНР“ і він просто скористався початком цієї „часткової“ мобілізації для того, щоб приїхати на окуповану територію воювати, так би мовити. Але, думаю, що місцеві не зацікавлені у створенні якогось героїчного ореолу навколо Гіркіна. Він є конкурентом, зокрема владі, яку він критикував останнім часом дуже жорстко. І думаю, що він не зможе зупинитися, буде критикувати далі», — вважає Гармаш.

Терорист, на думку журналіста, намагається потрапити у «своє» середовище стати знову актуальним. Він робить все, щоб залишитися на «плаву», а російська влада, за словами Гармаша, робить все, щоб Гіркіна не було в інфопросторі.

«Думаю, що багато хто в Москві хотів би його знищити, зокрема використовуючи те, що він знаходився в Україні. Але ж ми пам’ятаємо, що і наше ГУР оголошувало винагороду за його голову, і ще кілька організацій. Думаю, що для росіян після цього знищувати його небезпечно з ідеологічних [мотивів]: це може показати ефективність наших спецслужб. Тому він повернувся в Росію не в пакеті для „двохсотих“, а на своїх ногах», — додав Гармаш.

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...

Бомби над "миролюбною" Росією: На підступах до Москви добряче прилетіло

понеділок, 6 лютий 2023, 11:26

Поки підступи до Кремля поспіхом облаштовують залишковими "Панцирями" та С-400, провинціям "істінноправославной" україножерській недоімперії тільки на божу милість замість ППО і залишається сподіватись. З‘явилось відео вибуху невідомого БПЛА біля Кал...