"У нас орда навіжених варварів на кордонах. Реакція президента - запрошення Путіна. І ніхто не намагається запитати, а нах***? Які-такі слова ти знайдеш для Путіна?" - Карл Волох

"У нас орда навіжених варварів на кордонах, перекрите судноплавство на Азовському морі й різке збільшення обстрілів на Донбасі. Реакція президента - запрошення Путіна до зустрічі. І ніхто навіть не намагається запитати, а наху@? Які-такі слова ти знайдеш для Путіна, котрих не знайшов у попередні роки? Що саме ти збираєшся йому запропонувати?" - пише громадський діяч та бізнесмен Карл Волох на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А знаєте, чому ми про це не питаємо? Бо вся країна (свідомо чи ні) знає, що ніякого реального врегулювання Зеленський запропонувати не може і не збирається, хіба що поскиглить, як у відомому ролику, де він канючив у Коломойського гроші. А запрошення до переговорів - це просто імітація зовнішньої політики.
Як його «санкції» - імітація боротьби з контрабандою. Як закриття міністерки ОЗ на карантин у Санжарах чи відправка її наступника «прослідкувати особисто за відвантаженням вакцини в Індії» - імітація боротьби з пандемією. Як балачки про спеціальний закон - імітація боротьби з олігархатом.
Вся діяльність Янелоха - імітація президентства. Хоча, якщо взяти до уваги якість виконання, то доречніше вжити слово «пародія».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Далекосхідні українці стають під прапори нашого "Зеленого Клину"

понеділок, 26 липень 2021, 0:10

Останні новини з Хабаровська. Таким був офіційно затверджений українцями Далекого Сходу державний стяг нашого "Зеленого Клину", червень 1917 року. . Олександр Горобець, письменник.

"Теперь я знаю, на что их ловить: одно упоминание кокса - и кремлёвские пропагандоны тут как тут!" - політтехнолог Голобуцький (скріншоти)

понеділок, 26 липень 2021, 0:00

"Да уж, вот так и зарабатывают места в санкционном списке Кремля: на мой пост по поводу "отпускного фото" спикера руссо-МИДа Маши Захаровой с упоминанием аргентинского кокса не выдержала и заглянула сама Маша (ещё и скромную толпу восхваляющих её красо...