"У неї жорсткі методи боротьби витіснення конкуренток зі сцени": Блогер повитягував "скелети з шафи" Тіни Кароль

Тіна Кароль / instagram.com/tina_karol

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов розповів про Тіну Кароль і про її поведінку в шоу-бізнесі. За його словами, в артистки є певні комплекси, інакше він ніяк не може пояснити, чому вона виживає конкурентів зі сцени.

У своєму блозі він додав, що, за чутками, у Кароль дуже жорсткі методи боротьби з конкурентками.

"Якщо вірити чуткам про сталевий характер діви та її жорсткі методи витіснення конкуренток зі сцени - це лише свідчить про внутрішню невпевненість співачки", - сказав Беспалов.

Але Кароль, продовжив він, точно відрізняється від усіх інших. Беспалов каже, що артистка ніколи не реагує на критику і не коментує плітки навколо її персони.

"Будь-яку критику, плітки, скандали навколо свого імені вона ніколи не коментує. Тіно, браво! Дуже розумний і правильний підхід. Саме так з'являються легенди навколо артиста", - додав блогер.

Нагадаємо, раніше ходили чутки про те, що Тіна Кароль вижила Ані Лорак з України і не дала їй можливості повернутися на батьківщину.

За словами продюсера Олега Боднарчука, Кароль грудьми стояла на сторожі, щоб зрадниця не змогла виступати на батьківщині після того, як багато років жила і працювала в РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне, щоб голову сонце не напекло : Очільник ВР енергійно спростував інформацію про "канікули" парламенту

середа, 24 липень 2024, 13:30

Українцям не треба доводити, як важко працювати в округах вміють нардепи. Колоніальний загар завжди видає тих, хто провів "літо в полі", як то кажуть з народом, а не в напівмороку пильних кабінетів напрацьовував нудні папірці для унормування життя держави

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 12:30

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...