У нових пакетах військової допомоги від США та Німеччини є натяки на західну важку бронетехніку для України, - військовий експерт

Олег Катков, головний редактор Defense Express, зазначив, що у пакетах військової допомоги йде мова про військові автомобільні трали для забезпечення логістики важких танків, яких у ЗСУ поки ще немає. Про це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України.

"Зараз ми очікуємо у два етапи надання військової допомоги від США, черговий пакет приблизно на $1 млрд і початок ленд-лізу. У США розпочався новий фінансовий рік і закон про ленд-ліз має запрацювати, питання лише у тому, як саме він буде відпрацьовуватися. У пакетах військової допомоги від США та одночасно з цим від Німеччини є певні речі, які натякають нам на щось. У цих двох пакетах йде мова, наприклад, про військові автомобільні трали, які можуть перевозити західну важку бронетехніку", - зауважив головний редактор Defense Express.

Олег Катков пояснив для розуміння загальної картини, що у ЗСУ максимальна вага озброєння не перевищує 50 тонн, наші танки важать 45-48 тонн, або ж танк «Оплот» - 50-51 тону. Тобто у наших збройних сил немає такої техніки, яку б могли перевозити такі потужні трали.

"А от західні потужні танки у середньому мають вагу понад 60 тонн, а деякі навіть і 70 тонн. Відповідно, якщо нам передають такі трали, то це, на мій погляд, дзвіночок, що нам готують логістику і матеріальний базис для того, щоб ми почали отримувати повноцінну західну важку бронетехніку", - підкреслив Катков.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чи вигідне для України звільнення Резнікова, - Фурса

понеділок, 6 лютий 2023, 20:29

"Мені не подобається відставка Рєзнікова. Але хто мене питає. Міністр Рєзніков має піди у відставку. Чи це посилює чи послаблює наші позиції під час війни? На мою думку - послаблює", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмереж...

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...