"У них є там, якийсь суддя... Його взяли на хабарі… Зеленський дав завдання посадити Бутусова, Шустера і Разумкова", - ексголова ОП Богдан

Помста, це страва, котру подають холодною. Запальний Богдан спромігся дочекатися потрібного моменту?

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан повідомив, що президент Володимир Зеленський дав команду Державному бюро розслідувань організувати його кримінальне переслідування, а також журналістів Дмитра Гордона, Юрія Бутусова, Савіка Шустера і політика Дмитра Разумкова. Про це він повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону, зазначають Патріоти України.

Поставлено завдання рити, посадити Богдана до в’язниці. Ну, там список довгий. Там всі: Бутусов, Савік Шустер, значить, Діма Разумков і вся його група.
Андрій Богдан

За його словами особисто президент Зеленський дав таку команду в.о. керівника ДБР Олексію Сухачову.

Особисто так, дає команду посадити. Товариш Сухачов – він зараз виконує обов’язки. А дуже хоче бути призначений постійно, надовго, щоб стабільно було. І той все бере під контроль, наради збираються. Отримує “негласні слідчо-розшукові дії”.
Андрій Богдан

Санкцію суду на проведення слідчих дій, за інформацією Богдана, видає суддя із міста Полтава, якого ДБР шантажує через звинувачення в отриманні хабаря.

У них є там, якийсь суддя у Полтавській області, у місті Полтаві. Його взяли на хабарі… Стандартна практика. Взяли на хабарі, підвісили. І він їм підписує, не читаючи.
Андрій Богдан
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перелом на фронте будет этим летом, а до ноября произойдет разгром российской армии", - Береза

середа, 25 травень 2022, 15:15

"Наверное это один из моих главных текстов за последнее время. И это текст не политика, а аналитика солдата и гражданина. Прочтите его до конца. Не очень коротко, но по сути. Что для нас сейчас главное? Главное - это чтобы после того, как мы накопим за...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...