Колишній український тенісист Сергій Стаховський поділився подробицями своєї служби в спецпідрозділі Альфа. Спортсмен розкрив цікаві деталі того, як групи працюють на передовій, передають Патріоти України.
«Як потрапив в Альфу? Якби в нас не було повномасштабної війни, то такого кар'єрного стрибка бути не могло (сказав з іронією — прим.). Але умови, в яких перебуває наша країна, дають змогу іноді таким ось „ексцесам“, як я, з’являтися в не дуже типових для тенісистів місцях».
«Наші групи працюють на лінії зіткнення. Працюють максимально ефективно. У нас є розрахунок міномета, є розрахунок FPV — вони можуть працювати, як у тандемі, так і автономно. Я був підключений більше до частини FPV, як інженер-розпорядник дронів. Влаштовуєш бойову частину на дрон, вставляєш у неї електродетонатор, під'єднуєш до мережі і запускаєш його в повітря.
Повернення з Авдіївки? Ми були на Донецькому напрямку, так буде коректно. Застали важкі бої навколо міста, ситуація складна, людські втрати у пі**рів шалені. Але це їх ніяк не зупиняє. Я брав участь в обороні Бахмута торік і пам’ятаю, які у них шалені цифри втрат були. Минув рік і нічого не змінилося. Тобто вони максимально не рахуються зі своїми втратами, їм взагалі пофіг. Вони пускають людей у розхід, як хочуть", — розповів Стаховський.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...