У окупантів вони на вагу золота: ЗСУ знищили ще одну російську ТОС-1А "Сонцепік"

Збройні сили України знищили вже другу російську реактивну систему залпового вогню ТОС-1А "Сонцепік" за два дні. Повідомляється, що система знищена за допомогою 155-мм самохідної гаубиці M109A6 Paladin на Запорізькому напрямку, передають Патріоти України.

Нове досягнення українських бійців прокоментував військово-політичний оглядач Олександр Коваленко: "Цікавий навіть не стільки факт застосування даної САУ, а те, що за минулу добу це вже другий документально підтверджений факт знищення ТОС-1А "Сонцепік". Нагадаю, що вчора так само публікувалося знищення російської ТОС-1А "Сонцепік".

За інформацією Коваленка, згідно з документально-підтвердженими даними, ЗСУ вже знищили сім російських ТОС-1А, а згідно із загальними - понад 10.

"Але цікаво інше... За добу, два знищених ТОС-1А. унікальні системи, які для російських військ на вагу золота і які дуже складно використовувати в зонах з щільним артилерійським вогнем і росіяни, варто визнати, використовували їх максимально обережно. А тепер виникає цілком закономірне питання... Що ж це таке відбувається, якщо "Сонцепіки", над якими росіяни тремтять як над порцеляновим сервізом, стали на сонечку смажиться як омлет? Ах, так, це ж "провальний наступ"! Як же, як же, зовсім забув!" - зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Global Firepower 2024: Про "другу армію світу" та умовний рейтинг, - Снєгирьов

субота, 24 лютий 2024, 7:15

Аналітичний ресурс Global Firepower опублікував щорічний рейтинг військової сили. У 2024 році спеціалісти проаналізували низку факторів, щоб скласти список найсильніших армій світу. . Global Firepower не розкриває подробиць формули, яку застосовує для...

Народні прикмети на 24 лютого. Чому жінкам та дівчатам цього дня заборонялося заплітати волосся

субота, 24 лютий 2024, 7:05

Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...