Збройні сили України знищили вже другу російську реактивну систему залпового вогню ТОС-1А "Сонцепік" за два дні. Повідомляється, що система знищена за допомогою 155-мм самохідної гаубиці M109A6 Paladin на Запорізькому напрямку, передають Патріоти України.
Нове досягнення українських бійців прокоментував військово-політичний оглядач Олександр Коваленко: "Цікавий навіть не стільки факт застосування даної САУ, а те, що за минулу добу це вже другий документально підтверджений факт знищення ТОС-1А "Сонцепік". Нагадаю, що вчора так само публікувалося знищення російської ТОС-1А "Сонцепік".
За інформацією Коваленка, згідно з документально-підтвердженими даними, ЗСУ вже знищили сім російських ТОС-1А, а згідно із загальними - понад 10.
"Але цікаво інше... За добу, два знищених ТОС-1А. унікальні системи, які для російських військ на вагу золота і які дуже складно використовувати в зонах з щільним артилерійським вогнем і росіяни, варто визнати, використовували їх максимально обережно. А тепер виникає цілком закономірне питання... Що ж це таке відбувається, якщо "Сонцепіки", над якими росіяни тремтять як над порцеляновим сервізом, стали на сонечку смажиться як омлет? Ах, так, це ж "провальний наступ"! Як же, як же, зовсім забув!" - зазначив експерт.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...