У окупованому Донецьку місцеві жителі через відсутність у будинках води топлять сніг (фото)

В окупованому Донецьку через відключення води місцевим жителям доводиться топити сніг. У деяких будинках відключили не лише водопостачання, а й електрику з опаленням. Про це мешканці міста розповіли у коментарі Telegram-каналу ASTRA, передають Патріоти України.

Мешканка мікрорайону Текстильник зазначила, що у середу, 10 січня, воду включали лише на 50 хвилин. Деякі квартири залишаються без води вже тиждень. "Я, наприклад, зараз іду набирати сніг. 21 століття", - додала вона.

Крім того, у місцевих чатах скаржаться на відключення світла та опалення. "На Житломайданчику Цегляний, уже шостий місяць пішов без електрики, куди тільки люди не писали, не телефонували. І газу немає, вважай, 2 роки", "230 Стрілецька дивізія, 14 води немає з минулого року!", " Вул. 50 Гвардійської дивізії б. 27 відсутнє опалення на нижніх поверхах. На вулиці -10", - пишуть містяни.

З 2014 року основним джерелом питної води був канал "Сіверський Донець – Донбас". З 1 травня 2023 року в окупованому Донецьку оголосили про початок надходження води з річки Дон водоводом "Дон-Донбас".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Острів Крим: "Назад только пешком, под дронами", росіянин емоційно реагує на палаючу військову автівку посеред траси (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:25

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...

Кремлівський фюрер втрачає свій головний приз з 2014 року: Ні палива, ні світла, ні туристів. - Україна перетворює Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg

субота, 27 червень 2026, 19:43

Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...