
Масштабна пожежа спалахнула в окупованому Донецьку 16 грудня. У мережі пишуть про можливий приліт по базі росіян. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, передають Патріоти України.
Пожежа спалахнула у Будьонівському районі Донецька. Жителі публікують у мережі чорний дим, який видно з різних точок міста.
Деякі українські Telegram-канали пишуть, що у Донецьку нібито приліт по базі російських загарбників. Своєю чергою пропагандистські пабліки не коментують причини пожежі. Деякі пишуть, що це нібито побутова пожежа.
Додамо, що Донецьк захоплений росіянами з 2014 року. За цей час окупанти неодноразово обстрілювали місто і звинувачували при цьому українських військових. Нагадаємо, вчора ввечері у мережі з'явилася інформація про пожежу у тимчасово окупованому Донецьку. Пізніше з'ясувалося, що прильоти зафіксували в Будьонівському районі міста. Внаслідок цього спалахнула нафтобаза.
Російські ЗМІ фактично підтвердили інформацію. Вони опублікували кадри з місця події. На опублікованих фото помітно, що пожежа була досить великою.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...