У п'ять разів дешевше німецьких: В Україні створили тести для виявлення коронавірусу

Вартість тест-систем - 5 тисяч грн на 50 осіб.

В Україні з'явилися тест-системи власного виробництва для виявлення китайського коронавируса, які в п'ять разів дешевше німецьких аналогів. На даний момент за допомогою цих систем можна провести тести для 500 осіб. Про це повідомив науковий директор молекулярно-генетичної лабораторії Diagen, науковий співробітник Інституту геронтології НАМН Олександр Коляда, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"На даний момент (тест-системи - ред.) вже готові ... У нас є 10 тест-систем на 50 визначень, тобто на 500 осіб, нашої розробки", - сказав Коляда.
За його словами, тести "пройшли всі ті ж випробування, які проходять всі інші тести подібного роду".
За словами наукового директора, зараз системи знаходяться в лабораторії, яка готова надати розробку зацікавленим сторонам. На питання про те, чи надходили пропозиції від таких, Коляда відповів, що "вони знають про таку можливість, але поки, мабуть, необхідності не виникло".
"Ми готові виконувати дослідження самі на коронавірус в нашій лабораторії, і, якщо хтось захоче в своїй лабораторії проводити, тоді ми можемо продавати ... Вартість тест-систем - 5 тисяч грн на 50 осіб. Це десь в 4-5 разів дешевше, ніж німецькі", - розповів він.
За словами співрозмовника, якщо виникне необхідність, лабораторія може виготовити більшу кількість тест-систем.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Медики виявили нову причину високої смертності від коронавірусу

субота, 11 липень 2020, 17:57

Вчені припускають, що надлишок глюкози у крові може сприяти формуванню тромбів і запалень, а також погіршувати роботу кровоносних судин. Високий рівень цукру в крові подвоює ймовірність смерті від важких форм коронавірусної інфекції навіть у тому випад...

Хокеїст російської вищої ліги помер під час командного тренування

субота, 11 липень 2020, 17:42

Це було перше заняття після тривалого карантину, і гравцям було запропоновано пробігти 10-кілометровий крос по 35-градусній спеці. У російському Орську (Оренбурзька область) помер хокеїст клубу вищої ліги «Південний Урал» Павло Крутій, передають Патріо...