"У Подоляка навіть не вистачило розуму погодитись на інтерв'ю "бубачкі" Бутусову - він тільки що не обіср...вся на цю пропозицію", - Валерій Прозапас

"Подоляк на каналі Ахметова вчора виглядав жалюгідно, як і інші представники ОП. Він був думав, що маючи за спиною "1+1" і купивши мовчання одних позитивних блогерів та шершаві язики інших, кварталівці міцно тримають ситуацію - але їм продемонстрували, що насправді господар той, хто впливає на мільйонні телевізійні аудиторії", - пише блогер та громадський діяч Валерій Прозапас на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Чи це було зроблено через висвітлений світовими ЗМІ офшорний зашквар головних "слуґ", чи Ахметов превентивно дає зрозуміти своє відношення до спроби тиснути на пресу через "закон про олігархів", або просто поставив хрест на своїй мовчазній підтримці Зеленського - в будь-якому випадку пожежу побігли тушити реально впливові "слуги", а не тупорилі говорящі голови.
...і виявилося, що насправді Шефір мало чим відрізняється від Безуглої, сам Подоляк від Мілованова, а що Арахамія нарваний гопнік всі знали давно.
Це ж треба верещати "я - доларовий мілліонєр!", коли виборець думає, чим сплачуватиме за тепло.
Або "другу президента" щось мукати у відповідь на пропозицію повернути з офшорів президентські мільйони та сплатити з них податки.
У Подоляка навіть не вистачило розуму погодитись на інтерв'ю свого бубачкі Бутусову - він тільки що не обісрався на цю пропозицію.
Парням вказали на їхнє місце за допомогою інших аватарів типу Гордона та Шустера, які шашлик слопали, але за командою погризли кормільцев.
Класичний жабо-гадюкінг, шкода тільки, що це відбувається не через вимоги суспільства, яке переважно не усвідомлює як над ним познущались, а через розуміння кукловодів, що дєло пахне керосіном. Але все ще попереду".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Оперативна обстановка в районі Бахмута", - Бутусов

четвер, 26 травень 2022, 15:24

1. Російські війська продовжують наступ в районі Бахмута, в полосі від сіл Клінове південніше Бахмута до села Берестове північніше Бахмута. Наступ дуже повільний через опір украінських військ, але повільне продавлюваннч нашоі оборони поки продовжується...

"Противник проводит активные наступательные и штурмовые действия на целом ряде участков с целью прорыва системы обороны ВСУ", - Машовець

четвер, 26 травень 2022, 15:10

Ситуация на Донбассе в зоне проведения наступательной оперативно-тактической операции российских войск продолжает оставаться напряжённой. Противник практически по всей линии фронта в этой операционной зоне оказывает массированное огневое воздействие на...