У РФ готується мафіозна війна за розподіл території, - колишній депутат Держдуми

Створення приватних армій у Росії вказує на підготовку до мафіозної війни за розподіл території РФ. Про це сказав російський опозиційний політик та соціолог Ігор Яковенко на телеканалі "Еспресо", передають Патріоти України.

Він нагадав про власника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина, якому вдалось створити приватну військову компанію з повним фінансуванням з боку держави.

"В Росії назріває явно процес, який прискорить падіння путінського режиму паралельно з тим, що цей режим зазнаватиме поразки на полі битви. Це те, що називається переходом війни імперіалістичної у війну мафіозну. Зараз відбувається приватизація армії. Адже хто такий Пригожин? Це взагалі патологічне явище – відбувається приватизація армії, перетворення армії на приватну за підтримки держави", - зазначив він.

За даними Яковенка, наразі "Вагнер" становить 20% загальної чисельності російської армії на фронті. Він вважає, що таке розтягування армій свідчить про підготовку до мафіозної війни.

"Це абсолютно патологічна ситуація. І таких приватних військових компаній, трохи менших, майже 20. Є фактично приватна армія в Кадирова, має приватну армію Тимченко, гаманець Путіна. Уже й сам Шойгу також має приватну армію. Це приголомшливо: міністр оборони створює приватну армію! Це при тому, що він фактично є міністром тієї самої армії, яку створено російською державою", - наголосив політик.

На його думку, в результаті серйозної воєнної поразки, такого собі "українського Сталінграда", Путіна припинять боятися й почнеться мафіозна війна за розподіл Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

США передадуть Україні старіші версії танків Abrams

середа, 22 березень 2023, 1:00

США поставлять старіші версії М1 Abrams до України в більш короткі терміни, вилучивши їх із запасів власних збройних сил. Про це повідомляє видання Associated Press з посиланням на власні джерела у Пентагоні. Міністерство оборони США прийняло рішення в...

"Командование оккупантов при нынешнем уровне мобилизации не может компенсировать потери в зоне БД", - Злий Одесит

середа, 22 березень 2023, 0:29

"Командование РОВ при нынешнем уровне мобилизации не может компенсировать потери в зоне БД. Фактически, сегодня это подтвердил представитель пресс-службы ГУР МО Андрей Юсов, отметив, что раша в месяц сейчас мобилизует до 20 тысяч тел", - пише військови...