У Росії дивно пояснили встановлення бюсту Сталіна на меморіалі розстріляних у 1939 році поляків

У Тверській області РФ на території меморіального комплексу “Мідне”, який присвячено пам'яті жертв політичних репресій і де поховано, зокрема, розстріляних у 1939 році польських військовополонених, з'явилося погруддя Сталіна. Директор меморіалу назвав це логічним. Керівник меморіального комплексу Олександр Чуносов пояснив виданню “Подъем”, що це просто відображення тієї епохи, передають Патріоти України.

“Це ж епоха. Вони, що, не мали відношення до репресій? У чому тут ви бачите якусь нестиковку? Все логічно, зрозуміло”, - стверджує він.

Чуносов запевняє, що бюст Сталіна не возвеличує радянського вождя, а лише демонструє “винуватця репресій”. “Якщо наш меморіальний комплекс присвячений часу масових репресій — люди самі себе репресували?” - дивується він.

Щоправда, жодного підпису на погрудді, який би такий намір дирекції меморіалу підтверджував, судячи з опублікованих фото, немає. До речі, на меморіалі “Мідне”, окрім погруддя Сталіна, встановлено також бюсти Леніна, Калініна, Дзержинського та Свердлова. “Весь радянський пантеон катів та вбивць”, — пишуть у соцмережах про цю експозицію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...